ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Samsung HW-Q70T - Soundbar 3.1.2 ch, 330 W, bezdrôtový subwoofer, HDMI, Bluetooth, Dolby Atmos, čierny

  • Kód produktu: HW-Q70T
399.00 € 289.00 €
-28%

Pri objednávke do 12:00
bude Vaša zásielka
doručená nasledujúci pracovný deň
(platí len pre tovar skladom)

Hodnotenie produktu: 5/5

Samsung HW-Q70T

Výkonný soundbar Samsung HW-Q70T/EN v elegantnom čiernom prevedení v konfigurácii 3.1.2 zaplní miestnosť dokonale vyváženým zvukom s celkovým výkonom 330 W. Výnimočné basy so skutočnou hĺbkou si užijete prostredníctvom bezdrôtového akt´vného subwooferu, ktorý pohodlne umiestnite na akékoľvek miesto. Technológie Dolby Atmos a DTS: X umožnia počuť každý zreteľný zvuk, ktorý prúdi okolo vás aj nad vami a technológia Q-Symphony (synchronizácia reproduktorov zvukového panela s reproduktormi kompatibilného televízora Samsung) vytvorí vo vašej obývačke podmanivý zvuk a poskytne vám fascinujúcu úroveň akustického zážitku. Funkcia Adaptívneho zvuku vám umožní zreteľne počuť dialógy aj pri nízkej hlasitosti a s Herným režimom Pro si vychutnáte pohlcujúci herný zážitok. Konektivitu zabezpečuje Bluetooth, čiže pripojenie iných zariadení bez použitia káblov (napr. smartfón, tablet) nebude žiadnym problémom. Zariadenie podporuje hlasového asistenta Alexa či aplikáciu SmartThings.

Soundbar Samsung HW-Q70T/EN Dolby Atmos 330 W 3.1.2Ch 8 repro

Ponorte sa do dokonalého audioprostredia so skutočným 3.1.2 zvukom vďaka Samsung Acoustic Beam. Bezdrôtový subwoofer, tri kanály a ďalšie dva kanály mieriace nahor vám zaistia perfektný zvuk pri sledovaní filmu, hraní hier aj pri počúvaní hudby. Nechajte sa vtiahnuť do deja na obrazovke vášho Samsung televízora, s ktorým sa soundbar jednoducho prepojí pomocou technológie Q-Symphony a vytvorí spoločne vyladený priestorový zvuk priamo vo vašej domácnosti.

 

Výnimočný 3D priestorový zvuk

Vďaka technológii DTS: X sa zvuk prenáša do 3D priestoru a spoločne s Dolby Atmos sa postará o perfektne vyvážené audio pre každú miestnosť. Usaďte sa kdekoľvek v izbe a užite si naozajstný zreteľný zvuk, ktorý bude prúdiť okolo vás aj nad vami, ako by ste boli súčasťou scény v reálnom svete. Jednoducho si soundbar prepojte so svojou televíziou cez Bluetooth a ovládajte jeho hlavné funkcie len jedným ovládačom One Remote Control.

Adaptívny zvuk pre každú scénu

Soundbar vie analyzovať zvukový kanál a ponúkne vám optimalizovaný zvuk podľa danej situácie. Výsledkom je adaptívny zvuk, vďaka ktorému budete počuť aj tiché dialógy pri nízkej hlasitosti. Soundbar tiež podporuje prehrávanie obsahu v HDR 10+, takže si môžete vychutnať aj bezstratový vynikajúci zvuk zladený s detailným obrazom.

Vyladená akustika pre hráčov

S technológiou Samsung Acoustic Beam sa budete cítiť ako súčasť deja. Upravuje totiž zvuk tak, aby ste mali pocit, že vychádza priamo z obrazovky. To sa hodí pri sledovaní filmov alebo hraní hier, keď vás 3.1.2-kanálový zvuk pohltí a vtiahne do príbehu. Navyše pre hráčov ponúka soundbar aj režim Game Mode Pro, ktorý vám zaistí intenzívny zážitok z hry. Subwoofer a reproduktory smerujúce nahor sa postarajú o akusticky vyvážený priestorový zvuk a Herný režim vám uľahčí nastavovanie. Hneď ako pripojíte k soundbaru hernú konzolu, automaticky sa všetko nastaví, a vy sa môžete sústrediť iba na hru.

Smart domácnosť jednoducho pod kontrolou

K soundbaru Samsung si môžete pohodlne cez Wi-Fi pripojiť ďalšie zariadenia. Navyše budete mať vďaka aplikácii SmartThings všetko pod kontrolou a vaša domácnosť sa stane naozaj inteligentnou. Rozhranie HDMI eARC vám umožňuje pripojiť prostredníctvom televízora aj ďalšie zariadenia (DVD prehrávač, herné konzoly) a zaistí vám tak bezstratový zvuk.

 

 

 

 

 


Typ reproduktora

3.1.2 kanálový 8 reproduktorov  (soundbar + aktívny bezdrôtový subwoofer)

Optická mechanika
NIE

Rádio
nie

Bezdrôtová konektivita
Bluetooth 4.2, WiFi

Vstupy 
Optický vstup
HDMI vstup
HDMI výstup s funkciami ARC a CEC

Funkcie
Diaľkové ovládanie
Inteligentné nastavenie zvuku adaptive sound

Dekódery
DTS Digital surround, DTS:X, DOLBY Atmos, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus

Podporované audio formáty
ogg, flac, wav, ALAC, aac, wma, mp3

Napájanie
AC (240V) 

Výkon
330 W Max

Rozmery soundbar
Šírka    980 mm
Výška    60 mm
Hĺbka   115 mm

Rozmery Subwoofra
Šírka    205 mm
Výška   353 mm
Hĺbka    303 mm

Hmotnosť
soundbar 3,6 kg
subwoofer 6 kg

Obsah balenia
Napájací kábel
Diaľkový ovládač vr. batérie
Návod na obsluhu
Nástenný držiak

Technické parametre:

3D Nie
Počet repro 3.1
Systém 3.1
Výkon (RMS) 330 W
Blu-Ray Nie
Bluetooth Áno
Konverzia 2D/3D Áno
DTS HD Áno
Počet HDMI 2
Výška (hlavnej jednotky) 5,8 cm
Šírka (hlavnej jednotky) 98 cm
Hĺbka (hlavnej jednotky) 11,5 cm
Hmotnosť (hlavnej jednotky) 9,7 kg

Hmotnosť vrátane obalu : 12 kg